ТОВ «Автобудкомплекс-К» спеціалізується на автоперевезеннях продукції будівельного призначення

Логістичний комплекс «Ковальська Логістик», який заснований на базі автотранспортного підприємства ТОВ «Автобудкомплекс-К» і входить до складу ПБГ «Ковальська» — є одним з найпотужніших логістичних центрів на будівельному ринку України, автопарк якого нараховує понад 600 одиниць спеціальної техніки: автобетонозмішувачі, самоскиди, балковози, екскаватори, автокрани, панелевози та інший транспорт.

Стратегічно, підприємство створено з метою забезпечення Групи «Ковальська» відповідним логістичним ресурсом. Проте 70-літній досвід і потужний сучасний автопарк створив усі передумови для появи нового транспортного центру, який сьогодні в повній мірі забезпечує потреби своїх клієнтів.

Рухомий склад вантажних автомобілів: самоскидів, автобетонозмішувачів, автобетононасосів забезпечує цілодобову доставку бетону, будівельних сумішей та готових залізобетонних виробів за маршрутом згідно із замовленнями.

Завдяки власному автопарку автобетонозмішувачів компанія виконує найвідповідальніші поставки якісного бетону та бетонних сумішей по м. Києву та Київській області. Підприємству довіряють найскладніші об’єкти не лише промислового, але і муніципального призначення.

«Ковальська Логістик», окрім того, надає послуги доставки різних вантажів по всій території України. Усі машини оснащені спецобладнанням, що забезпечує надійність і безпеку вантажу. На кожен автомобіль встановлена GPS-система, яка дозволяє контролювати доставку продукції від моменту завантаження до відвантаження її клієнту.

Логістичний комплекс «Ковальська Логістик» — це повний перелік послуг, пов’язаних із транспортуванням товарів і вантажів. Одночасно підприємство розширює і вдосконалює автомобільний парк відповідно до новітніх екологічних вимог.

Як приклад, у 2013 році придбано 20 найсучасніших спецавтомобілів на базі Mercedes Actros, а роком раніше — 6 вантажівок-самоскидів підвищеної мiсткостi кузова.

Виробничі потужності: 2 цехи та 2 бетонозмішувальних вузли на площі 9 га, 585 000 м³ бетонних сумішей на рік, 2320 м³ бетонних сумішей на добу.