23 РІЧНИЦЯ ВШАНУВАННЯ ПАМ'ЯТІ СВІТЛАНИ КОВАЛЬСЬКОЇ

13.05.16


13 травня керівний склад та працівники ПБГ «Ковальська» вшанували пам'ять легендарної особистості – Світлани Володимирівни Ковальської.

Талановитого директора «ЗЗБК №3» Домобудівного комбінату №1 (сьогодні ПАТ «ЗЗБК ім. С. Ковальської») не стало двадцять три роки тому. Проте щороку її колеги приходять до пам'ятника покласти квіти та згадати про великий вклад Світлани Ковальської у будівельну галузь.

«Звісно, не так багато сьогодні працює на підприємстві людей, яким пощастило знати Світлану Володимирівну. Але теперішні і наступні покоління повинні пам'ятати історію нашого заводу та розуміти, що основний його фундамент заклала красива, тендітна, і разом з тим сильна та працьовита жінка. Я відчуваю, вона і досі оберігає нас, допомагає приймати правильні рішення», – наголосив у своїй промові Олександр Пилипенко, президент ПБГ «Ковальська».

Світлана Ковальська присвятила все своє життя розбудові та розвитку підприємства. Зі слів її колег, вона працювала майже без вихідних та відпусток, особисто контролювала виробництво та уважно ставилася до кожного із працівників.

«Вона жила досить скромно, але сенсом її життя було не задоволення власних потреб та інтересів, а розвиток заводу. Її поважали за розум, грамотність, чесність. Світлана Володимирівна була чуйною, уважною до людей, допомагала вирішувати навіть особисті проблеми, була душею компанії і прикладом для наслідування. Таких людей я ніколи не зустрічав», – поділився спогадами Сергій Хохлунов, начальник цеху №1 і №2 ПАТ «ЗЗБК ім С. Ковальської».

Довідково:

Світлана Ковальська народилася 12 листопада 1938 року. Вона керувала підприємством з 1982 по 1993 роки. Жінка пройшла шлях від робітниці до директора заводу і багато зробила для розвитку підприємства. 15 травня 1993 року її не стало і заводу присвоїли її ім'я.

Світлана Володимирівна неодноразово була премійована, нагороджена грамотами й орденом «Знак Пошани», їй присвоєно звання «Ветерану праці», а у 1993 році вона отримала почесне звання «Заслужений працівник промисловості України».

Прес-служба Асоціації «Промислово-будівельна група «Ковальська»
тел./факс: (044) 591-70-44