60 РОКІВ БУДІВЕЛЬНІЙ КОРПОРАЦІЇ УКРАЇНИ – ІСТОРІЯ УСПІХУ З 1956 РОКУ

04.04.16

Промислово-будівельна група «Ковальська» розпочала нову комунікаційну кампанію. Це перша рекламна активність бренду. Дотепер ПБГ «Ковальська» проводила рекламні кампанії лише своїх торговельних марок.

Таке рішення – не випадкове, адже цьогоріч ПБГ «Ковальська» святкує свій 60-річний ювілей. У 1956 році був заснований Завод залізобетонних конструкцій ім. Світлани Ковальської – флагманське виробництво всієї Промислово-будівельної групи.

За словами Сергія Пилипенка, Генерального директора ПБГ «Ковальська», рекламна кампанія має на меті привернути увагу партнерів і клієнтів Групи до визначної події: «На українському ринку є не так багато вертикально інтегрованих компаній, які можуть похвалитися такою давньою і успішною історією розвитку. Для більшості, «Ковальська» – це бетон. Але реальний продукт Групи - це будівництво цілих міст. Ювілей доречний привід нагадати, що в Україні є національні виробники, яких по праву можна назвати фундаторами економіки».

До річниці ПБГ «Ковальська» був підготовлений спеціальний ювілейний знак, який супроводжуватиме компанію впродовж святкового року, а слоганом рекламної кампанії є «60 років будуємо Україну».

Однак головні зміни відбулися у фірмовому стилі компанії. «У компаній, як і у людей є «одяг». Це фірмовий стиль торгової марки. Оновити одяг на свій ювілей - хороша ідея. До 60-річчя Групи «Ковальська» наше агентство оновило її автентику. Ми зберегли спадкоємність з минулим стилем. Залишили колишню колірну гаму - червоний з білим. І букву «К», - коментує Сергій Гайдай, директор стратегічного планування ТОВ «ГайдайКом», агенції, що працювала над фірмовим стилем Групи.

Окрім рекламної активності, керівництво Групи має на меті сповнити поточний рік різними урочистими подіями. Першою з них стала участь Групи у виставці InterBuildExpo-2016, на відкритті якої і було представлено оновлений візуальний стиль групи, підведено певні підсумки і озвучено плани на майбутнє.  

Вже з квітня у столиці з'являться ювілейні борди, а далі комунікацію продовжать серія цікавих відео-сюжетів, відкриті зустрічі, прес-тури та урочисті тематичні заходи. За хронікою подій слідкуйте на сайтах ПБГ "Ковальська".

 

Прес-служба Асоціації «Промислово-будівельна група «Ковальська»,

тел./факс: (044) 591-70-44