ХУДОЖНИКИ З УСЬОГО СВІТУ ТРАНСФОРМУЮТЬ ПОТЯГИ КИЇВСЬКОГО МЕТРОПОЛІТЕНУ В АРТ-ОБ'ЄКТИ ЗА ПІДТРИМКИ ПБГ «КОВАЛЬСЬКА»

05.10.16

У київський підземці днями з'явиться ще один потяг, оформлений яскравими малюнками австралійського художника Reka One. Це вже другий проект в рамках ініціативи ArtUnitedUs, меценатами якого виступає ПБГ «Ковальська».

Різнокольорові вагони незабаром будуть курсувати на всіх лініях метро, а люди зможуть отримувати позитивні емоції, пересуваючись містом.

Презентація оновленого потягу відбудеться наприкінці тижня.

«Такі проекти мають на меті показати культуру урбан-арту, яка розвивається у всьому світі. Ми долучаємо найкращих художників, аби змінювати наше місто на краще. Мова йде не лише про естетичну складову, а й про розширення кругозору людей», – коментує Сергій Пилипенко, генеральний директор Групи «Ковальська».

Крім потягу метро, Reka One розмалював автобетонозмішувач ПБГ «Ковальська», який вже курсує вулицями Києва. Своїми враженнями він поділився на власній сторінці Facebook: «Мені пощастило, що після завершення роботи над потягом метрополітену, в мене залишився час і я мав можливість розмалювати бетономішалку»Нагадаємо, що за підтримки ПБГ «Ковальська» до Дня незалежності у столичному метрополітені вже запустили арт-потяг, створений іспанським художником Okuda. Він курсує на Сирецько-Печерській лінії.

mixer-mural.jpg


Прес-служба Асоціації «Промислово-будівельна група «Ковальська»
Тел./факс: (044) 591-70-44