«КОНСТРУКТИВ» – ЧЕМПІОН

15.02.16

У запеклій боротьбі, що точилася протягом трьох днів між футбольними командами підприємств Промислово-будівельної групи «Ковальська», впевнену перемогу здобув «Конструктив».

      Футбольний турнір, який пройшов з 12 по 14 лютого 2016 року у спортивному комплексі КПІ, розпочався підняттям жовто-блакитного стягу та виконанням гімну України від юної Софії Дяченко, за участі 10 команд:

– «Ковальська» (ПАТ «ЗЗБК ім. С. Ковальської»),

– «Конструктив» (ТОВ «Бетон Комплекс»),

– «Бетон Сервіс» (ТОВ «Бетон Сервіс»),

– «АвтоБуд» (ТОВ «Автобудкомплекс-К»),

– «Будіндустрія» (ПАТ «Будіндустрія»),

– «Будівельник» (БМУ «ЗЗБК ім. С.Ковальської»),

– Siltek (ПрАТ «Термінал-М»),

– «ОмКар» (ТОВ «Омелянівський кар'єр»),

– «Дарниця» (ПАТ «Дарницький ЗЗБК»),

– гості турніру - «Граніт» (ПрАТ «ТНК «Граніт»).

За підсумками групового етапу до півфіналу вийшли лідери двох турнірних груп – «Конструктив» та «Будіндустрія», і команди, що зайняли другі місця – «АвтоБуд» та «ОмКар». У стикових поєдинках фаворити підтвердили свій статус, сформувавши фінальну пару.

 

12.02.2016, 1-й день
Команда 1 Рахунок Команда 2  
1 Конструктив 3:1 Siltek Звіт
2 Будівельник 0:3 Ковальська Звіт
3 Дарниця 1:5 Будіндустрія Звіт
4 АвтоБуд 6:2 Бетон Сервіс Звіт
13.02.2016, 2-й день
Офіційне відкриття турніру
1 Конструктив 1:1 АвтоБуд Звіт
2 Будівельник 1:2 ОмКар Звіт
3 Будіндустрія 4:1 Ковальська Звіт
4 Siltek 2:0 Граніт Звіт
5 Ковальська 2:3 ОмКар Звіт
6 Бетон Сервіс 0:12 Конструктив Звіт
7 Дарниця 3:0 Будівельник Звіт
8 АвтоБуд 13:1 Граніт Звіт
9 ОмКар 1:7 Будіндустрія Звіт
10 Бетон Сервіс 1:1 Siltek Звіт
14.02.2016, 3-й день
1 Граніт 1:12 Конструктив Звіт
2 Siltek 0:2 АвтоБуд Звіт
3 Ковальська 0:1 Дарниця Звіт
4 Будіндустрія 3:2 Будівельник Звіт
5 Граніт 2:5 Бетон Сервіс Звіт
6 ОмКар 2:0 Дарниця Звіт
Півфінал
7 Конструктив 5:1 ОмКар Звіт
8 Будіндустрія 3:2 АвтоБуд Звіт
Дружній матч
9 ПБГ «Ковальська» 2:3 «Динамо» Київ Звіт
Матч за 3 місце
10 ОмКар 1:5 АвтоБуд Звіт
Фінал
11 Конструктив 4:0 Будіндустрія Звіт

 

Неабиякий настрій та атмосферу свята створили виступи ансамблю народного танцю «Джерело», запальні танці дівчат з «Дарницького заводу ЗБК» та музичні подарунки від молодих талантів у перервах між іграми.

Для усіх шанувальників футболу справжнім подарунком стала товариська гра легенд київського «Динамо» та ПБГ «Ковальська»!

Під урочисте запрошення ведучого Олександра Кравченко титуловані футболісти столичного клубу та заслужені працівники ПБГ «Ковальська» вийшли на паркет і показали незабутнє футбольне видовище. Погодьтеся, не кожен день доля дарує можливість зіграти з такими легендами, як Володимир Мунтян, Володимир Трошкін, Володимир Безсонов, Олександр Заваров, Геннадій Литовченко, Юрій Калітвінцев, Іван Яремчук – зірками кількох поколінь вітчизняного футболу.

Динамівці під чітким керівництвом тренера Андрія Андрійовича Біби перемогли із рахунком 3:2, втім, головним у цей вечір був не результат, головною стала атмосфера, яка панувала в залі КПІ. Дружнє спілкування, посмішки і спільне фото – все це атрибути яскравого спортивного свята, організованого ПБГ «Ковальська».

Цей матч вже увійшов в історію корпоративного футболу і ще довго лунатиме гучними заголовками у ЗМІ, обговорюватися на тренуваннях та під час роботи на підприємствах.

Можна сказати почесним став вихід команд «АвтоБуд» та «ОмКар» після гри легенд «Динамо» і «Ковальської». Долю матчу і бронзових медалей змагань визначив кращий бомбардир турніру Олексій Дрозд, встановивши рахунок 5:1. Впевнена перемога команди «АвтоБуд».

На поле для фінальної битви вийшли «Конструктив» і «Будіндустрія». Команди мали можливість відновити сили перед вирішальним матчем. Як виявилося, вже сам по собі фінал повертає до життя навіть найвтомленішу команду. У кожного учасника була своя мотивація на перемогу, проте цього вечора фортуна була на боці команди з Києва. За рахунок дублів Юрія Осоковського, який став кращим гравцем турніру, та капітана Ігоря Лінського, «Конструктив» здобув впевнену перемогу з рахунком 4:0.

 

На церемонії нагородження генеральний директор Промислово-будівельної групи «Ковальська» Сергій Пилипенко привітав вболівальників та гравців, відзначивши, що цього року ПБГ «Ковальська» виповнюється 60 років з дня заснування першого підприємства.

Більш детальну інформацію про всі події турніру, а також фоторепортажі розміщено за посиланням http://futsalkiev.com/clubs/pbg.

 

Прес-служба Асоціації «Промислово-будівельна група «Ковальська»,

тел./факс: (044) 591-70-44