«КОВАЛЬСЬКА» НА INTERBUILDEXPO-2017: СЛОВА ЗАЙВІ – ЛІДЕР ПОМІТНИЙ ОДРАЗУ

06.04.17

«Ковальська» – завжди на крок попереду. Це й відрізняє лідерів ринку.

На головній події року – міжнародному будівельному форумі InterBuildExpo-2017, що тривав упродовж 4 днів із 29 березня 2017 року у НВЦ «КиївЕкспоПлаза», ПБГ «Ковальська» вразила відвідувачів незвичайними дизайнерськими рішеннями експозицій, поєднаними із надсучасними VR-технологіями.

Цього разу усі бренди та напрямки Групи «Ковальська» були представлені на єдиному стенді, який викликав ажіотаж вже у перші хвилини виставки.

Віртуозне виконання елементів експозиції, відвідувачі оцінили до деталей.

Дехто навіть особисто протестував новий сервіс від «Ковальська Нерухомість».

Так, завдяки Touch Tap екрану та VR-окулярам, що створюють ефект повної присутності, відвідувачі стенду віртуально прогулялися кімнатами квартир нового житлового комплексу «Династія», який наразі зводиться у Солом'янському районі, і стане 25-м об'єктом у власному здобутку «Ковальської».

Креативні рішення ландшафтного дизайну та високу якість матеріалів було представлено на стенді тротуарної плитки «Авеню».

Природна простота ліній та кольорів оновленого стилю бренду не просто привернули увагу багатьох, а й нагадали, що мінімалізм та натуральність завжди в тренді.

30 березня, в рамках виставки, ПБГ «Ковальська» провела конференцію «Еволюція будівельного бренду Siltek», на якій фахівці Групи розповіли про широку гаму відтінків декоративної штукатурки, провели майстер-клас з нанесення будівельних сумішей та власне презентували рестайлінг бренду.

«Сьогодні прогрес будівельного ринку очевидний. Ми, як компанія, якій цього року виповнилося 60, також продовжуємо розвиватися у напрямку технологій та можливостей. Виставка InterBuildExpo дає можливість це продемонструвати. Крім того, участь у виставці – це обмін досвідом, здобутками, пізнання нового та стимул прагнути більшого», – прокоментував Олександр Пилипенко, президент ПБГ «Ковальська».

А переглянути як це було можна за посиланням.Прес-служба Асоціації «Промислово-будівельна група «Ковальська», 

тел./факс: (044) 591-70-44