ЛЕГЕНДИ ФУТБОЛУ І ПАНК-РОКУ ЗУСТРІЛИСЯ НА ОДНОМУ ПОЛІ НА ЧЕСТЬ 60-РІЧЧЯ ПБГ «КОВАЛЬСЬКА»

22.08.16

Цього літа футбольний турнір ПБГ «Ковальська» став для працівників компанії справжнім емоційним видовищем і грандіозним святом, сповненим неочікуваними сюрпризами і непередбачуваними моментами. Це було феєричне шоу, присвячене відразу двом ювілеям – 10-му футбольному турніру та 60-річчю будівельної корпорації.
046.jpg

5, 6 та 7 серпня 9 команд Групи «Ковальська» та команда гостей турніру відчайдушно змагалися за першість кубку:

– «Ковальська» (ПАТ «ЗЗБК ім. С. Ковальської»)

– «Конструктив» (ТОВ «Бетон Комплекс»)

– «Бетон Сервіс» (ТОВ «Бетон Сервіс»)

– «АвтоБуд» (ТОВ «Автобудкомплекс-К»)

– «Будіндустрія» (ПАТ «Будіндустрія»)

– «Будівельник» (Будівельно-монтажне управління ПАТ «ЗЗБК ім. С. Ковальської»)

– Siltek (ПрАТ «Термінал-М»)

– «ОмКар» (ТОВ «Омелянівський кар'єр»)

– «Дарниця» (ПАТ «Дарницький ЗЗБК»)

– «Граніт» (ПрАТ ТНК «Граніт») - гості змагань

Сотні вболівальників та відданих фанів підтримували своїх футболістів бурхливими оваціями і скандуванням, створюючи неймовірну атмосферу позитивного настрою.

Героями змагань та володарями Головного кубку ПБГ «Ковальська» стала команда «Конструктив», яка перемогла «АвтоБуд» з рахунком 5:4. Вагомий внесок до жаданої перемоги зробив Юрій Осоковський. Його майстерна гра і безперервні атаки постійно тримали у напрузі своїх суперників. Юрій заслужено отримав титул «Кращий гравець турніру», забивши хет-трик у фінальному матчі.

Друге та третє місця відповідно посіли команди «АвтоБуд» та «Ковальська».

У фіналі Малого кубку зустрілися команди Siltek і «Будіндустрія». Перше місце виборола команда «Будіндустрія» з рахунком 3:5, здебільшого завдяки кмітливості і значному досвіду гравця Юрія Голубчанського. У загальному заліку він приніс команді 12 голів, за що був оголошений переможцем у номінації «Кращий бомбардир». Третє місце здобула команда «Будівельник».

Генеральний директор Сергій Пилипенко і Перший Віце-президент ПБГ «Ковальська» Микола Суботенко нагородили призерів та учасників Х-го футбольного турніру медалями, кубками та грошовими сертифікатами.

На церемонії нагородження Генеральний директор Сергій Пилипенко привітав усіх із ювілеєм Групи, підкресливши запальну атмосферу на стадіоні та достойну гру кожної команди:

«Сьогодні стало очевидно – в свої 60 «Ковальська» переповнена молодістю й шаленим драйвом. А ще у нас працюють чудові люди, які бережуть традиції компанії і примножують їх. Вітаю команду «Конструктив» – переможця Х-го футбольного турніру серед підприємств нашої групи компаній».

Проте справжнім подарунком для гостей ПБГ «Ковальська» став концерт Сергія Михалка.