Новий сайт «Нерухомість від Ковальської» – тепер зручніший!

28.08.14

Ми прислуховуємося до кожної думки і особистих побажань кожного покупця нерухомості «від Ковальської», детально вивчаючи їх, аби перетворити купівлю на комфортний і приємний процес.

 

Багаторічний досвід роботи дозволяє нам з впевненністю дивитись у майбутнє та освоювати новинки, які роблять зручною покупку об’єктів нерухомості. Саме з цією ціллю відповідно до сучасних тенденцій, вимог і потреб споживачів у розробці сучасних інтернет-продуктів, ми створили новий ресурс «НЕРУХОМІСТЬ ВІД КОВАЛЬСЬКОЇ», з яким пропонуємо вам ознайомитися: http://build.kovalska.com/

 

 

Головна сторінка сайту представлена цікавим функціоналом, який демонструє у хронології історію зведення повного переліку житлових комплексів – від найближчого майбутнього до першого введеного в експлуатацію будинку від Ковальської.

 

Новий сайт максимально зручний та простий у використанні, в пошуку необхідної інформації. Так, на сайті представлена інформація про компанію Промислово-будівельна група «Ковальська» – про кожного учасника будівельного процессу: Будівельний комплекс, Ковальська-Проект, Ковальська-Житлосервіс та IncoHome (Компанія з управління активами «Інвест-Консалтинг»).

 

Досить зручним став селектор вибору квартир від Ковальської та швидкий перехід на сайти житлових комплексів, де представлена корисна інформація, яка може зацікавити майбутніх власників нерухомості та розкрити більш детально необхідні аспекти вибору квартири.

 

Актуальні фотозвіти стану будівництва комплексів – завжди цікава і корисна інформація, адже вам не потрібно їхати на об’єкт, аби переконатися, що ваш будинок зводиться в строк.

 

В розділі «Комерційна нерухомість» вашій увазі представлені всі наявні на сьогодні об’єкти комерційного призначення – офіси, творчі майстерні і приміщення під торгові центри. З допомогою параметрів вибору кожен користувач зможе підібрати приміщення, обравши потрібний житловий комплекс, тип та готовність об’єкту нерухомості, а також обрати варіанти площі та її вартість.

 

Ми постійно вдосконалюмо наше будівництво та пишаємося комплексами, які зводимо. Всі здані в експлуатацію комплекси під егідою «Нерухомість від Ковальської» представлені окремим розділом «Реалізовані об’єкти». А їх розташування на карті Києва – в розділі «Об’єкти на карті».

 

 

Розділи «Прес-центр» та «Акції» – містять новини про діяльність Групи, анонси майбутніх подій та акційні пропозиції, які всі бажаючі зможуть оперативно отримувати, зробивши один клік на підтвердження даної послуги.

У розділі «Контакти» представлена інформація про всі офіси продажу, менеджери яких радо нададуть вам необхідну інформацію по телефону або ж тепло зустрінуть в самих офісах, запропонувавши чай або каву.

Наша компанія – команда однодумців, для яких важливо створювати для наших клієнтів найкраще в усьому, що стосується умов придбання об’єктів нерухомості.

Ми щиро сподіваємося на те, що ви залишитеся задоволеними нашим оновленим сервісом!

 


Прес-служба Асоціації «Промислово-будівельна група «Ковальська» 

тел./факс: (044) 591-70-44