ПБГ «КОВАЛЬСЬКА» НА INTERBUILDEXPO-2016: МИ ЗАВЖДИ НА КРОК ПОПЕРЕДУ

28.03.16

У Києві завершилася найбільша міжнародна будівельна виставка в Україні InterBuildExpo, що тривала упродовж 4 днів з 23 березня 2016 року у НВЦ «КиївЕкспоПлаза».

Промислово-будівельна група «Ковальська», яка традиційно бере участь у найпрестижнішому будівельному форумі, вразила відвідувачів креативними та оригінальними стендами із власною продукцією торговельних марок Siltek (сучасні будівельні суміші) та «Авеню» (фігурні елементи ландшафтного дизайну). А також представила головний стенд Групи в оновленому корпоративному стилі із ювілейним знаком «60 років».

Так, на стенді будівельних сумішей, що розміщувався у першому павільйоні BUILDING & ARCHITECTURE, фахівці підприємства ПрАТ «Термінал-М» провели майстер-класи з технології нанесення декоративних штукатурок і фарб ТМ Siltek, додатково продемонструвавши широкий спектр їх властивостей та переваг.

Усі бажаючі мали можливість спробувати власноруч нанести будівельні суміші на мольберт спеціальними інструментами, слідуючи інструкціям фахівців, завдяки чому гості виставки змогли ближче познайомитися з продукцією Siltek та сферою її застосування, переконатися в її високих експлуатаційних характеристиках та показниках якості.

Своєю ексклюзивністю та вишуканістю вразив стенд ТМ «Авеню», представлений на унікальній експозиції, що представляє кращі рішення ландшафтного дизайну - LANDSCAPE DESIGN. GREENERY. HORTICULTURAL EQUIPMENT.

Подібна до натурального каменю бетонна бруківка, колоті стовпчики, блоки та сходи, втілені у сміливому дизайнерському задумі, створили атмосферу приватного подвір'я. Тут можна було побачити гармонійне поєднання сучасних елементів ландшафтного благоустрою та опорядження з деталями екстер’єрних рішень.   

Також, у рамках виставки, ПБГ «Ковальська» організувала ряд тематичних прес-конференцій, на яких були присутні представники будівельної сфери та засобів масової інформації.

23 березня на головному стенді групи відбувся прес-брифінг за участю перших осіб ПБГ «Ковальська»: Президента Олександра Пилипенка і Генерального директора Сергія Пилипенка. Керівництво компанії розповіло гостям про історію створення Групи, мотиви її рестайлінгу, сучасні тенденції будівельної галузі та перспектив ведення бізнесу в Україні і за її межами.

24 березня Сергій Дурицький, головний технолог ТОВ «Бетон Комплекс», виступив із доповіддю про спеціальні бетони та технологічні рішення у будівництві, на відкритій конференції «Бетон: основні тенденції та особливості розвитку ринку».

А 25 березня Василь Немикін, директор ПрАТ «Термінал-М», розповів про специфіку реалізації будівельних сумішей ТМ Siltek у регіонах України, а спеціалісти заводу ознайомили присутніх із новинками продукції, їх перевагами та властивостями.

«Ми уважно вивчили ринок конкурентів, врахували їх недоліки і почали працювати над вдосконаленням власної стратегії виробництва та продажу будівельних сумішей. Одним із основних завдань стало ефективне розподілення наших територіальних менеджерів. Крім того, активно залучаємо до співпраці нових партнерів, намагаємося адаптувати продукцію для різних цінових сегментів», зазначив у своїй доповіді Василь Немикін.

Не менш цікавими виявилися виступи його колег: Олексія Сидоровського (технічного консультанта ПрАТ «Термінал-М») та Катерини Лобинцевої (керівника напрямку водо-дисперсійних матеріалів).

«Звичайно, ми прислухаємося до думки наших клієнтів і враховуємо їх побажання. На початку 2016 року ми випустили інтер'єрні продукти в малій тарі: інтер'єрні фарби в тарі 0,9 л і готову шпаклівку по 5 кг. Розробили ряд рекламних матеріалів: стенди зі зразками, буклети. Зараз розробляємо палітру відтінків Siltek Facade, де будуть представлені стійкі і довговічні кольори для фасадів», – підкреслила Катерина Лобинцева.

Протягом 4-денного відкритого діалогу між учасниками будівельного ринку, виробниками, постачальниками, споживачами, представниками державних структур, професійними об’єднаннями і ЗМІ, вдалося дійти висновку, що вітчизняні підприємства, у тому числі і Група «Ковальська», можуть достойно конкурувати з іноземними компаніями.

Крім того, не зважаючи на складну економічну ситуацію в  країні, будівельна галузь продовжує розвиватися, нарощувати свій потенціал, пропонуючи споживачам широкий спектр якісної продукції.


Дивитися фото-галерею 1 (Стенд ПБГ «Ковальська»), фото-галерею 2 (стенд ТМ Siltek), фото-галерею 3 (стенд ТМ «Авеню»), 3-D тур по стендам


Довідка

Нагадаємо, що InterBuildExpo-2016 відбулася за підтримки: Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, Будівельної палати України, Асоціації виробників, експортерів та імпортерів кераміки і спільноти Ukrainian Building Community (UBC).

Число відвідувачів порівняно з минулим роком зросло майже на 25%. На виставці побувало понад 25 тисяч осіб. Висвітлювали подію більше 60 журналістів з України та зарубіжних країн.

 

Прес-служба Асоціації «Промислово-будівельна група «Ковальська»,
тел./факс: (044) 591-70-44