ПБГ «КОВАЛЬСЬКА»: НАДІЙНІСТЬ ПОМНОЖЕНА НА ПРОФЕСІОНАЛІЗМ

12.04.16

ПБГ «Ковальська» увійшла у трійку лідерів найуспішніших столичних забудовників і девелоперів столиці. Репутаційний рейтинг провело та оприлюднило ділове видання «Бізнес».

Генеральний директор Групи, Сергій Пилипенко вважає, що компанія-забудовник зміцнює свою репутацію масштабним і комплексним підходом до будівництва.

«Група «Ковальська» є не тільки забудовником, а й потужним виробником будівельних матеріалів, які складають левову частку у кожному з наших об'єктів. Група гарантує клієнтам своєчасне завершення будівництва і високу якість обслуговування об’єктів. Такі вертикально-інтегровані компанії як наша, сьогодні найбільш стійкі на будівельному ринку», – наголошує Сергій Пилипенко.

Крім того, від додав, що ПБГ «Ковальська» веде абсолютно прозору діяльність у правовому полі і будь-який об’єкт будівництва супроводжується повним комплектом дозвільної документації.

«Усі базові документи компанії з нерухомості знаходяться у публічному відкритому доступі на сайті Групи, а також оперативно надаються на прохання громадськості. Будувати будинки – велика відповідальність, але ще важче переконати покупців, що вони зробили правильний вибір і компанія-забудовник буде максимально виконувати дані зобов’язання щодо строків та належного обслуговування мешканців. Ми тримаємо відмінний авторитет на ринку нерухомості України і свідченням цього є численні високоякісні об’єкти Києва та стабільний попит на житло від «Ковальської», – підкреслив генеральний директор Групи.  

 

Прес-служба Асоціації «Промислово-будівельна група «Ковальська»,
тел./факс: (044) 591-70-44