ПБГ «КОВАЛЬСЬКА» ПРЯМУЄ ДО ЄВРОПИ – ВСЕСВІТНЯ ВИСТАВКА BAU-2015

27.01.15

З 19 по 24 січня 2015 року у м. Мюнхен (Німеччина) відбулася всесвітньо відома виставка BAU-2015 в галузі архітектури, будівництва та виробництва будівельних матеріалів.

Вперше, в історії України, на колективній експозиції вітчизняну продукцію представили учасники Всеукраїнської спілки виробників будматеріалів, яка нещодавно стала офіційним членом Європейської асоціації виробників і дистриб’юторів будматеріалів UFEMAT.

Вітальним словом президента Всеукраїнської спілки виробників будівельних матеріалів Івана Салія розпочалося урочисте відкриття роботи українського стенду на BAU-2015. Президентом спілки було наголошено, що ціль участі, це перш за все презентація нових можливостей інвестування і перспектив відбудування торгівельно-економічних відносин України та Європейського союзу.

ПБГ «Ковальська» стала одним із 5 учасників у цій визначній події, яка презентувала зразки своєї продукції, а також власні можливості у виробництві бетонних сумішей, ЗБВ та інших товарів.

В цілому, для Групи «Ковальська» участь у BAU-2015 – це перспективний вектор, який вже дозволив сформувати бачення про вихід будівельної продукції на європейський ринок.

Так, Олександр Жалюк (комерційний директор заводу «Бетон Комплекс»), який безпосередньо працював на стенді, відмітив, що експозицію ПБГ «Ковальська» відвідало понад 1500 гостей – керівників підприємств, фахівців будівельної галузі. Не оминули увагою вітчизняну експозицію і українські фахівці, що були присутні на виставці.

В свою чергу, Еліна Юденкова (комерційний директор підприємства «Термінал-М»), яка також працювала на стенді у корпоративному тандемі ПБГ «Ковальська», додала, що підвищений інтерес серед відвідувачів викликали сухі будівельні суміші і декоративні штукатурки ТМ Siltek, а також якісна бруківка і елементи ландшафтного дизайну торгівельних марок «Авеню» та «Авеню Декор», як продукція для внутрішнього і зовнішнього облаштування.

«День України», який пройшов 20 січня з усією офіційною урочистістю, став можливістю для усіх відвідувачів експозиції насолодитися українською гостинністю та доброзичливістю. Дівчата у вишиванках, караваї та національні страви, якими пригощали всіх охочих, дали змогу гідно представити не тільки нашу продукцію, але й добрі традиції України.

Окрім Групи «Ковальська» від української делегації свою продукцію та сучасні технології на виставці також представили компанії: КЕРАМЕЯ, SCANROC, TERMOLIFE і ЄВРОТОН.

Насичена ділова програма, можливість неформального спілкування та цікаві заходи в рамках виставки дали змогу більшості учасникам і відвідувачам поспілкуватися та обмінятися досвідом, знаннями, налагодити перспективну вигідну співпрацю.

Переглянути фотозвіт

 

Довідка:

BAU – провідна бізнес-орієнтована міжнародна виставка архітектури, матеріалів та систем для промислового, комерційного і житлового будівництва. Це найбільший інформаційний простір для спілкування та взаємодії професіоналів будівництва, будівельного дизайну та управління. BAU-2015 у цьому році розмістилась на 180 тис. кв. м та об’єднала 2000 компаній-учасників з 46 країн світу. Слід зазначити, що цю виставкову подію відвідали понад 250 тисяч відвідувачів – це рекордна кількість осіб на BAU. Дізнатися більше про виставку: http://www.bau-muenchen.com/en/Home

 

Прес-служба Асоціації «Промислово-будівельна група «Ковальська»

тел./факс: (044) 591-70-44