ПБГ «КОВАЛЬСЬКА» У НЕЗВИЧНОМУ ФОРМАТІ НА KYIVBUILD-2016

25.03.16

Нетрадиційно зустріла гостей ПБГ «Ковальська» на міжнародному будівельному форумі KYIVBUILD-2016.
mg_8119.jpg
Компанія не тільки оновила корпоративний стиль, демонструючи невпинний розвиток та інноваційні підходи до ведення бізнесу, а й представила власний арт-об'єкт, створений талановитим українським скульптором Назаром Біликом.
Вже традиційно, Група представила ексклюзивну експозицію, демонструючи цього разу новий логотип, схожий на конструктор із будівельних блоків.
Таке перевтілення не безпідставне, адже компанія святкує своє 60-річчя, а тому обіцяє багато цікавих подій упродовж 2016 року.
Однією із таких цікавих несподіванок стала залізобетонна скульптура "Відображення". Цей витвір мистецтва, створений з бетону, металу і композитних матеріалів, викликав захоплення гостей виставки та масу обговорень про те, що саме хотів сказати автор роботи. Сам Назар Білик суть скульптури не коментує, адже переконаний, що кожен знайде щось своє у спогляданні на цю роботу.
Один із гостей стенду по-своєму інтерпретував цей творчий задум:
«Подивіться навкруги. Ми живемо в оточенні бетонних об'єктів. Більшість будинків та споруд будуються з бетону. У цих бетонних нетрях віддзеркалюється увесь світ», – Олег Кожуховський.
Слід також додати, що крім стенду ПБГ «Ковальська», на форумі була представлена і демонстраційна зона ТМ Siltek.
Спеціалісти розповіли про широку лінійку сучасних будівельних сумішей та провели із кожним бажаючим майстер-клас з нанесення фарб та штукатурок.
А профільні фахівці Групи «Ковальська» взяли участь у спеціалізованій конференції «Залізобетон у будівництві та архітектурі», що відбувалася у рамках виставки.
Так, Петро Попруга, керівник Інноваційно-технологічного центру, виступив з доповіддю про сучасні лабораторії та лабораторне обладнання промислових підприємств, тоді як Сергій Дурицький, головний технолог ТОВ «Бетон Комплекс», доповідав про спеціальні бетони та технологічні рішення у будівництві.
Прес-служба Асоціації «Промислово-будівельна група «Ковальська»
тел./факс: (044) 591-70-44