ПБГ «КОВАЛЬСЬКА» – УЧАСНИК КОНФЕРЕНЦІЇ «УКРАЇНА: ІНВЕСТУЙ У МАЙБУТНЄ»

27.01.15

21 січня 2015 року, в рамках світової будівельної виставки BAU-2015 (м. Мюнхен, Німеччина) відбулася конференція «Україна: інвестуй у майбутнє». Захід проводився з ініціативи Всеукраїнської спілки виробників будматеріалів, Європейської асоціації виробників та дистриб’юторів будматеріалів UFEMAT, спільно з Міністерством регіонального розвитку та будівництва України, а також за підтримки Генерального консульства України в Мюнхені.

Першим вітальне слово взяв Антоніо Балістер, президент Європейської асоціації виробників та продавців будматеріалів UFEMAT:

«Висловлюю подяку та зазначу, що досить важливим для нас є завдання піклуватися про соціальний фактор для кожного народу, тому ми є організацією, що покликана об’єднати зусилля задля досягнення єдиних цілей».

Наступним виступив Роман Тарновський, президент Польської федерації виробників будівельних матеріалів та віце-президент UFEMAT, який привітав усіх учасників Конференції та вказав у своїй промові на фактор зближення наших країн завдяки однаковій ментальності, порадивши бути відкритими для нових викликів, можливостей та співробітництва.

Перейшовши до робочої програми Конференції, перше слово мав президент Всеукраїнської спілки виробників будівельних матеріалів Іван Салій:

«Не потрібно говорити багато про потужність нашої будівельної промисловості. Скажу лише, що велич українського потенціалу будівельної галузі вражає і ми маємо для цього достатньо можливостей».

ПБГ «Ковальська» взяла активну участь у цій діловій події, яка дозволила представити український будівельний комплекс і його можливості європейським інвесторам та торговельним партнерам.

Перед учасниками та гостями конференції із доповіддю виступив Пилипенко Сергій Олександрович. Генеральний директор Групи «Ковальська» презентував європейській бізнес-спільноті основні напрямки діяльності Асоціації, сучасні технології виробництва, здобутки у вітчизняній будівельній галузі та широкі можливості, які Група пропонує європейському ринку.

Ознойомитися із презентацією

Учасники заходу мали змогу також ознайомитися із презентаціями продукції і технологій таких вітчизняних компаній, як: «Сканрок», «Термолайф», «Керамейя», «Євротон», «Слобожанська будівельна кераміка» та ін.

У залі були присутні представники 18 національних об’єднань виробників будматеріалів, що входять до Європейської асоціації UFEMAT, а також гості конференції – представники фінансових інститутів та будівельних компаній.

Загалом, українська делегація виконала поставлені завдання і гідно представила будівельний потенціал України, показала готовність до взаємовигідної співпраці з європейськими компаніями.

За сприяння UFEMAT налагоджується діалог щодо перспектив та форм співпраці між європейськими та українськими компаніями-виробниками будматеріалів, а також участі вітчизняних підприємств у міжнародних будівельних проектах.

Неформальне спілкування учасників конференції «Україна: інвестуй у майбутнє», яке відбулося під час гала-вечері, дозволило налагодити дружні партнерські стосунки, які дають можливість українському ринку будівельних матеріалів рухатися в напрямку подальшої європейської інтеграції.

 

Прес-служба Асоціації «Промислово-будівельна група «Ковальська»

тел./факс: (044) 591-70-44