ПБГ «КОВАЛЬСЬКА» УВІЙШЛА ДО СКЛАДУ UFEMAT

24.10.14

Промислово-будівельна група «Ковальська», як дійсний член Всеукраїнської спілки виробників будматеріалів, увійшла до європейської асоціації UFEMAT, що об’єднує виробників і торговців будівельними матеріалами з 18 країн світу. 

Вступ української  Спілки до Європейської асоціації виробників та продавців будматеріалів (UFEMAT) було ратифіковано 16 жовтня 2014 року під час засідання Ради Президентів й Директорів в рамках щорічного Європейського Конгресу національних федерацій виробників і торговців будівельними матеріалами.

Наразі, це вже 56-те зібрання, яке цього разу пройшло у м. Валенсія (Іспанія). Всеукраїнську спілку виробників будматеріалів  у Конгресі представляв член Президії Спілки – Ігор Євгенійович Далічук. Він успішно розпочав місію євроінтеграції, адже Спілка стала 19-м офіційним учасником серед країн ЄС.

Понад 130 професіоналів з усього світу зібралися на одному майданчику для розгляду інноваційних розробок, вивчення сучасних технологій та обговорення можливості спільних проектів. Насичена ділова програма включала в себе екскурсії на підприємства для обміну досвідом і знаннями в будівельній галузі.

Одним із ключових питань цьогорічного Конгресу стало обговорення ефективності зведення сучасних будівель в контексті європейської стратегії «20-20-20», яку планується реалізувати в найближчому майбутньому. Концепція стратегії передбачає:

скорочення викидів вуглекислого газу в атмосферу на 20%;

збільшення частки використання альтернативних джерел енергії до 20%;

підвищення енергоефективності на 20% до 2020 року. 

Відвідати штаб-квартиру UFEMAT в Брюсселі вже на правах Постійного члену Європейської асоціації виробників і продавців будівельних матеріалів, незабаром планує і Всеукраїнська спілка виробників будматеріалів. Під час зустрічі передбачено розглянути низку важливих питань подальшої співпраці у розрізі єдиної програми дій за конкретними напрямками.

 

Прес-служба Асоціації «Промислово-будівельна група «Ковальська»

тел./факс: (044) 591-70-44