ПБГ «КОВАЛЬСЬКА» ЗАПРОШУЄ НА ФУТБОЛЬНЕ СВЯТО: OLE, OLE, OLE, OLE!

18.07.16

З 5 по 7 серпня відбудеться 10-й футбольний турнір Промислово-будівельної групи «Ковальська». Запрошуємо усіх працівників Групи на відкритий стадіон пляжу «Венеція», що знаходиться на Долобецькому острові у Гідропарку.

Цього разу запеклі баталії відбуватимуться у двох футбольних турнірах - малому та основному. За кубок основного турніру змагатимуться команди, що зайняли 1 і 2 місця в обох турнірах. Відповідно у малому ті, які займуть 3 і 4 місця. Команди, що посіли 5 місце вибувають з турніру.

Федерація футзалу м. Києва, як організатор заходу, спільно із ПБГ «Ковальська», традиційно вестимуть в інтернет-мережі прямі трансляції матчів, розміщуватимуть на сайті ФФзК анонси, відео-огляди кожної гри, оперативну статистику і детальні фото-звіти.

«Рівень наших команд з кожним роком зростає, і це помітно під час ігор, які демонструють футболісти. Їхня колективна і тактично грамотна гра вражає. Приємно, що вдосконалюється професійна етика тренерів і гравців. Я пам'ятаю час, коли турнір тільки стартував і реально можу оцінити постійний рух вперед, прагнення організаторів та футболістів не зупинятися на досягнутих результатах», - коментує Сергій Пилипенко, генеральний директор ПБГ «Ковальська».

Турнір проходитиме три дні, упродовж яких глядачі вболіватимуть 28 матчів. Гравці змагатимуться за статус переможця і, звичайно, за призовий фонд, який оголосять під час відкриття футбольного турніру.

Обіцяємо незабутні враження і яскраві емоції!

За перебігом матчів можна спостерігати у режимі реального часу: http://futsalkiev.com/online

Більш детальну інформацію про всі події турніру, а також фоторепортаж, статистику і коментарі гравців буде розміщено за посиланням: http://futsalkiev.com/clubs/pbgПрес-служба Асоціації «Промислово-будівельна група «Ковальська»

тел./факс: (044) 591-70-44