ПБГ «КОВАЛЬСЬКА» ВРАЗИЛА МІЖНАРОДНИХ ТА ВІТЧИЗНЯНИХ ЕКСПЕРТІВ НА ВИСТАВЦІ INTERBUILDEXPO-2015

31.03.15

У Києві завершилася найбільша міжнародна будівельна виставка в Україні «InterBuildExpo-2015», що тривала протягом 4 днів з 25 березня у НВЦ «КиївЕкспоПлаза».

Промислово-будівельна група «Ковальська», яка вже традиційно є учасником найпрестижнішого будівельного форуму, здивувала відвідувачів сучасними та оригінальними стендами з власною продукцією торговельних марок Siltek – сухі будівельні суміші та Avenu Decor - елементи ландшафтного дизайну.

Так, на стенді будівельних сумішей, що розміщувався у першому павільйоні «BUILDING & ARCHITECTURE», фахівці ПрАТ «Термінал-М» провели майстер-класи з технології нанесення декоративних штукатурок і фарб ТМ Siltek, додатково продемонструвавши широкий спектр їх властивостей та переваг.

Усі бажаючі мали можливість спробувати власноруч нанести будівельні суміші на мольберт спеціальними інструментами, слідуючи інструкціям фахівців, завдяки чому гості виставки змогли ближче познайомитися з продукцією Siltek та сферою її застосування, переконатися в її високих експлуатаційних і якісних характеристиках.

Своєю унікальністю та вишуканістю вразив стенд ТМ Avenu Decor, представлений на 114 кв. м інноваційного майданчику «ENERGY & ECOTECHNOLOGY: енергозберігаючі та екологічні технології».

Подібна до натурального каменю бетонна бруківка, колоті стовпчики, блоки та сходи, втілені у сміливому дизайнерському задумі, створили атмосферу домашнього затишку. Експозиція відтворила подвір’я приватного будинку, де гармонійно поєднувалися сучасні елементи ландшафтного благоустрою та опорядження з деталями екстер’єрних рішень.  

 

  

Обидві експозиції ПБГ «Ковальська» нагороджені дипломами «За краще представлення продукції» Олегом Ковалем (генеральним директором компанії-організатора «Київський Міжнародний Контрактовий Ярмарок»).

 

 

Також, у рамках виставки, ПБГ «Ковальська» організувала ряд тематичних прес-конференцій, на яких були присутні представники будівельної сфери та засобів масової інформації.

Так, 25 березня, керівник проектів та програм у сфері матеріального виробництва підприємства «Бетон Комплекс», Олексій Ганпанцура розповів про використання збірного залізобетону у будівництві агропромислових об’єктів на прес-конференції «Співпраця аграрного і будівельного секторів: проблеми і перспективи».

«Сьогодні вітчизняна продукція займає важливе місце у будівельній галузі України.  Група «Ковальська» усвідомлює темпи розвитку аграрного сектору, а тому намагається відповідати потребам цього ринку. Наші підприємства у найкоротший термін виготовляють палі, дорожні панелі, каркаси будівель і багато інших елементів залізобетонних конструкцій, в залежності від індивідуальних замовлень клієнтів. Ми також невпинно працюємо над розширенням номенклатури продукції, щоб задовольнити зростаючий попит на будівництво аграрних об’єктів в цілому», зазначив Олексій Ганпанцура.

А вже 27 березня фахівцями ПБГ «Ковальська» була проведена прес-конференція щодо обговорення актуальних питань будівельного ринку.

Зокрема, Петро Попруга, керівник інноваційно-технологічного центру Групи розповів, що основною метою центру є підбір рецептур бетонних сумішей для конструкцій будь-яких рівнів складності за різних умов експлуатації.

«Зараз у будівництві можна спостерігати зростання тенденцій до зменшення перерізів залізобетонних конструкцій та збільшення корисної площі будівель, а також використання високоміцних бетонів у зведенні колон з високою несучою здатністю. Для втілення цих ідей спеціалісти ІТЦ ПБГ «Ковальська» розробили високоміцні товарні бетони класів В80-В90, а також продовжують роботу над впровадженням у виробництво бетонів класу В100», прокоментував актуальні потреби українського будівельного ринку Петро Попруга.

Зацікавив присутніх своїм виступом і Валерій Єрмак, директор з розвитку ТМ «Авеню» та «Авеню Декор». Його доповідь висвітлювала нове бачення ролі виробів із бетону у сучасній архітектурі та ландшафтному дизайні. Презентація мала ілюстрації основного асортиментного ряду бетонної продукції для опорядження ландшафтів, який за короткий час пройшов шлях від простих форм і поверхонь до повноцінного відтворення природних матеріалів.

«Поступово бетон зайняв вагоме місце у ландшафтному дизайні та містобудуванні, – розповідає Валерій Єрмак, – сьогодні виробники пропонують цікаві рішення у різних сферах: містобудування, інфраструктурні об'єкти, приватні маєтки і присадибні ділянки. Тому ПБГ «Ковальська» дотримується сучасних тенденцій з виробництва та обробки бетонних виробів, що спрямовані на відтворення фактури, кольорової гами і текстури подібних до натуральних матеріалів».

Не менш цікавими виявилися виступи фахівців ПрАТ «Термінал-М» Олександра Яменка (директора підприємства), Ольги Вихрій (керівника відділу контролю якості та розвитку виробництва) та Катерини Лобинцевої (керівника напрямку водо-дисперсійних матеріалів). У доповіді на тему «Сучасні матеріали для якісного будівництва: від розробки рецептур до створення нових продуктів», представники ПБГ «Ковальська» розкрили найголовніші шляхи роботи підприємства.

«Ми щодня працюємо над покращенням споживчих та функціональних властивостей будівельних сумішей Siltek. Мова йде про удосконалення рецептур, використання нових видів сировини, регулювання технології виробництва і застосування продукції. У столиці реалізовано багато обєктів, які зведені за допомогою наших будівельних сумішей  і вони є найкращим показником відмінної якості та високих експлуатаціних характеристик продукці», – підкреслив Олександр Яменко.

Протягом 4-денного відкритого діалогу між учасниками будівельного ринку, виробниками, постачальниками, споживачами, представниками державних структур, професійними об’єднаннями і ЗМІ, вдалося дійти висновку, що вітчизняні підприємства, у тому числі і Група «Ковальська», можуть достойно конкурувати з іноземними компаніями.

Крім того, не зважаючи на кризові періоди в  країні, будівельна галузь продовжує розвиватися, нарощувати свій потенціал, пропонуючи споживачам широкий спектр якісної продукції.

Довідка

Нагадаємо, що «InterBuildExpo-2015» відбулася за підтримки: Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, Будівельної палати України, Асоціації виробників, експортерів та імпортерів кераміки і спільноти Ukrainian Building Community (UBC).

Число відвідувачів порівняно з минулим роком зросло майже на 20%. На виставці побувало понад 22 тисячі осіб. Висвітлювали подію більше 50 журналістів з України та зарубіжних країн.

 

Прес-служба Асоціації «Промислово-будівельна група «Ковальська»
тел./факс: (044) 591-70-44