СТАРТУЄ VIII ФУТБОЛЬНИЙ ТУРНІР ПБГ «КОВАЛЬСЬКА»

23.07.15

Лишаються лічені дні до початку VIIІ футбольного турніру Промислово-будівельної групи «Ковальська». 7-9 серпня запрошуємо усіх працівників ПБГ «Ковальська» на відкритий стадіон пляжу «Венеція», що знаходиться на Долобецькому острові у Гідропарку.

Одразу про його особливості – у корпоративну боротьбу вступає десята команда – ПрАТ ТНК «Граніт», запрошена до участі в турнірі на правах гостей. Тож тепер маємо дві турнірні групи по п’ять команд у кожній та цілих двадцять стикових матчів протягом трьох днів змагань. Призи та головний трофей VIII турніру розігруватимуть перші дві команди у кожній групі:

Група А

 

Група В

Ковальська

 

Конструктив

АвтоБуд

 

Будіндустрія

Бетон Сервіс

 

Будівельник

Граніт

 

Siltek

Дарниця

 

ОмКар

 

Федерація футзалу м. Києва, як організатор заходу, спільно із ПБГ «Ковальська», традиційно вестимуть в інтернет-мережі прямі трансляції матчів, розміщуватимуть на сайті ФФзК анонси, відео-огляди кожної гри, оперативну статистику, а також захоплюючі фото-звіти.

Футбольна подія супроводжуватиметься цікавою розважальною програмою: яскравим музичним шоу, конкурсами із гостями, показом різноманітних номерів.

Організатори змагань відмічають, що з кожним роком рівень турніру ПБГ «Ковальська» стає на щабель вищим, а майстерність і професіональні навички футболістів говорять самі за себе.

Турнір проходитиме три дні, протягом яких глядачі вболіватимуть 24 матчі. Гравці змагатимуться за престижний статус переможця і, звичайно, за призовий фонд, який оголосять під час відкриття футбольного турніру.

Обіцяємо незабутні враження і яскраві емоції!Прес-служба Асоціації «Промислово-будівельна група «Ковальська»

тел./факс: (044) 591-70-44