ТМ SІLTEK: ЯКІСНА ПРОДУКЦІЯ В НОВІЙ УПАКОВЦІ

19.09.14

Промислово-будівельна група «Ковальська» презентувала новинки осіннього сезону, новий дизайн упаковки та уніфіковані стандарти зручного інформування своїх покупців.

16 вересня у конференц-залі ТОВ «Бетон-Комплекс» відбулася презентація нових матеріалів і упаковки ТМ Siltek, організована прес-службою Асоціації «Ковальська» за участю спеціалістів підприємства «Термінал-М».

 

Презентація була організована для традиційного кола спеціалізованих ЗМІ, офіційних представників та менеджерів з продажу торговельної марки Siltek.

Першим виступив директор заводу Яменко Олександр Борисович. Він розповів про досягнення підприємства за останні роки та плани на майбутнє, поділився аналізом ситуації на ринку будівельних сумішей, зауважив на проблематиці контролю якості продукції і її стандартизації на державному рівні, розкрив секрети, як уберегти себе від придбання неякісної продукції і на прикладах показав, що таке справжня якість від виробника, говорячи про продукцію ТМ Siltek.

Зокрема, Олександр Яменко зауважив і на зонах покриття щодо реалізації продукції:

«Географія поставок продукції досить широка – це без винятку усі регіони України. Не є секретом, що ми робимо усе можливе для виходу нашої продукції на західний ринок, бути конкурентоспроможними і грати за правилами євростандартів. Наразі, наші основні базові продукти вже мають сертифікацію із позначкою «євро» і це відповідає дійсності. Адже для нас якість на практиці, репутація на ринку і стабільність визнання одними з найкращих серед свої споживачів значно важливіші, а ніж одномоментні прибутки. На сьогодні, ми фактично стали на шлях до експорту. Безумовно, такі ж вимоги ми пред'являємо і до внутрішнього продукту».

Керівник лабораторії технічного контролю та розвитку – Вихрій Ольга Олександрівна розповіла, що протягом 6-ти років роботи підприємства «Термінал-М» було розроблено та впроваджено близько 60 видів сумішей ТМ Siltek. Це матеріали будівельного призначення широкого вжитку: стяжки, самовирівнюючі підлоги, штукатурки, шпаклівки, клеї, гідроізоляція і інше.

 «Більшість матеріалів ТМ Siltek пройшли тестування у європейських технічних центрах. Уся перевірена продукція отримала позитивну оцінку, що практично дозволяє експортувати її за кордон. Говорячи про екологічність виробництва, будівельні суміші ТМ Siltek цілком безпечні для навколишнього середовища, адже виготовлені з високоякісної чистої сировини провідних європейських виробників BASF, WACKER, ASHLAND, TROY та інші» – зазначила Ольга Вихрій.

Останнім виступив фахівець відділу маркетингу і реклами ПБГ «Ковальська» Мельник Дмитро Олександрович. Він розповів про основні критерії, якими керувались під час розробки нової упаковки:

«Наша мета була зробити максимально зручним і зрозумілим роботу із будівельними сумішами для споживачів продукції ТМ Siltek. А тому удосконалили не лише матеріали, але і їх упаковку. Доступність і зрозумілість інструкції з використання, легкість і швидкість застосування у процесі будівництва – це ті основні критерії, якими керувалися наші фахівці під час розробки покращених матеріалів і упаковки. Завдяки новому дизайну мішків, категорії товарів отримали оновлену кольорову гаму. Це дозволяє заощадити час і без проблем знайти необхідний матеріал на полицях магазинів.

Піктограми, що зображені на упаковці, позначають ключові переваги матеріалів, які допомагають швидко донести вичерпну інформацію про продукт. А графічне зображення 100% – гарант високої якості від «Ковальської». Зазначу також, що індивідуально підібрані розміри упаковки для кожної категорії товару, звели до мінімуму можливість просипу вмісту мішка.

Якісних змін зазнала як упаковка продукції ТМ Siltek, так і безпосередньо її вміст. Відтепер наносити суміші буде значно легше і простіше, а це дозволятиме працювати із продукцією не лише фаховим спеціалістам, а й звичайним споживачам, які зіштовхнулися з цим вперше.

У червні 2014 року на полицях магазинів зявилася продукція у мішках нового дизайну».

 

По завершенню презентації директор підприємства провів екскурсію по заводу, під час якої всі бажаючі мали змогу оцінити високого рівня оснащеність лабораторії, надсучасне обладнання  і практично повну автоматизацію виробництва 3-х сучасних ліній.

Цікавим став фінал презентації – майстер-клас по роботі з новими матеріалами, під час яких бажаючі мали можливість власноруч спробувати нанести декоративну штукатурку на мольберт за допомогою спеціальних інструментів.

 

Прес-служба Асоціації «Промислово-будівельна група «Ковальська»

тел./факс: (044) 591-70-44