ЖК «ЗЕЛЕНИЙ ОСТРІВ-2» ВІДКРИЛИ ДО ЗАСЕЛЕННЯ

10.10.14

9 жовтня 2014 року відбулося урочисте відкриття житлового комплексу «Зелений острів-2», який став еталоном бренду «Нерухомість від Ковальської»: об’єкт здано вчасно, готовність до експлуатації 100%, а якість будівельних робіт – на найвищому рівні.

Участь у відкриті прийняли працівники Промислово-будівельної групи «Ковальська», представники засобів масової інформації, партнери та інвестори. Керівництво компанії привітало гостей свята і висловило подяку всім, хто був причасним до зведення одного з найкращих комплексів столиці.

 

Олександр Пилипенко, президент ПБГ «Ковальська», у своєму привітальному слові зазначив: «Комплекс було введено в чітко зазначені терміни, будівництво здійснено із використанням сучасних будівельних матеріалів і передових технологій зведення». Свою промову О. Пилипенко завершив словами вдячності тим, хто приймав участь у реалізації ЖК «Зелений острів-2».

«57 тисяч кубометрів бетону, вісім з половиною тисяч тон арматури та 10 тисяч квадратних метрів тротуарної плитки у рекордні строки були перетворені на новий сучасний житловий комплекс від промислово-будівельної групи «Ковальська» – повідомив генеральний директор ПБГ «Ковальська» Сергій Пилипенко.

Чотири будинки комплексу із дворівневим підземним паркінгом, офісно-адміністративною будівлею, дитячим та спортивним майданчиками, а також власною комунально-експлуатуючою дільницею розташувалися на півтора гектарах землі у самому серці Шевченківського району по вулиці Ігоря Сікорського, 4б.

Усього в «Зеленому острові-2» 944 квартири площею 64 тисячі квадратних метрів. Це вже 21-й житловий комплекс у Києві від Групи «Ковальська». Саме на репутацію забудовника передусім орієнтувалася більшість інвесторів цього об’єкту. Яніцька Лариса, жителька другого «Зеленого острову» розповідає:

 «Обирали квартиру всією родиною. Одним із головних критеріїв, що вплинув на наш вибір стала репутація забудовника. Переглянули чимало раніше зведених «Ковальською» об’єктів і зупинилися на ЖК «Зелений острвів-2». Наш комплекс – це справжня оаза серед зеленого парку». Група «Ковальська» доклала максимум зусиль, аби полегшити вибір на ринку нового житла. Комплекс вирізняється просторими квартирами, новітніми технологіями будівництва, екологічними та естетично привабливими матеріалами, індивідуальною архітектурою, повним спектром послуг і сучасним рівнем сервісу.

 

Прес-служба Асоціації «Промислово-будівельна група «Ковальська»

тел./факс: (044) 591-70-44